Docs: Difference between revisions
Appearance
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 851: | Line 851: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|bufferLargeChars | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|cursorOutlineEnabled | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|showCursorCoordinates | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|textDecorationsEnabled | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|keyConfig | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|draggable_element_mousemove | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|draggable_element_mouseup | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|defaultSizes | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|cellWidthPad | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|tileW | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|tileH | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|cellW | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|cellH | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|font | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|specialCharFont | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|tileC | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|tileR | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|tileArea | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|tileWidth | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|tileHeight | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|dTileW | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|dTileH | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||