Docs: Difference between revisions
Appearance
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 977: | Line 977: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|textRenderCanvas | |||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|textRenderCtx | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|tileProtectAuto | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|linkAuto | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|autoTotal | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|cursorCoords | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|cursorCoordsCurrent | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|currentPosition | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|currentPositionInitted | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|currentMousePosition | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Tile | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|poolCleanupInterval | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|dragStartX | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|dragStartY | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|dragPosX | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|dragPosY | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|isDragging | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|hasDragged | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|draggingEnabled | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|cursorEnabled | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|writeInterval | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|write_busy | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|pasteInterval | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 983: | Line 1,115: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|linkQueue | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |||
|autoArrowKeyMoveInterval | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 989: | Line 1,127: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|autoArrowKeyMoveActive | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|autoArrowKeyMoveState | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |||
|linkParams | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 995: | Line 1,145: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|currentSelectedLink | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
|currentSelectedLinkCoords | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 1,001: | Line 1,157: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|touchInitZoom | |||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|touchInitDistance | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 1,007: | Line 1,169: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|touchPrev | |||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|fetchInterval | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|timesConnected | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|colorClasses | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|isTileLoaded | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|isTileVisible | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|networkHTTP | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|network | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|w | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|tellEdit | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 1,013: | Line 1,229: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|ws_functions | |||
| | | | ||
| | | | ||